O nas

Przychodnia Weterynaryjna

Radomskie Centrum Małych Zwierząt

Przychodnia Weterynaryjna Radomskie Centrum Małych Zwierząt powstała w 2016 roku z połączenia naszych marzeń i pasji. Oboje już na studiach jako cel obraliśmy sobie, że będziemy pracować w miejscu, w którym będziemy mogli z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem nieść pomoc naszym mniejszym przyjaciołom. Studiowaliśmy w dwóch różnych miastach, a spotkaliśmy się przypadkiem w innej radomskiej przychodni. Szybko okazało się, że nadajemy na tych samych falach i rozumiemy się bez słów.

Wspólna ambicja zdecydowała, że musimy stworzyć na weterynaryjnej mapie Radomia miejsce zgodne z naszą wizją i oczekiwaniami. Właśnie tak powstało Radomskie Centrum Małych Zwierząt, które połączyło nas tak mocno, że dziś jesteśmy małżeństwem.

Weterynarz Radom

Mamy wielkie szczęście, ze udało nam się zaprosić do naszego zespołu innych lekarzy, którzy podzielają nasz entuzjazm i dbają o dobrą atmosferę i poziom usług świadczonych w naszej Przychodni.

Na codzień przyjmujemy w naszej placówce psy, koty, króliki i gryzonie.
Chcemy tworzyć miejsce, które będzie postrzegane jako specjalistyczna placówka świadcząca usługi w określonych dziedzinach medycyny weterynaryjnej.

Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze Centrum było punktem, gdzie otrzymacie Państwo profesjonalną pomoc z zakresu:

0 nas mikroskop zamiast kameleona

Jesteśmy świadomi, że medycyna weterynaryjna rozwija się w imponującym tempie, a my korzystamy z tych możliwości uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, a także współpracując z innymi doświadczonymi placówkami na terenie całej Polski.

Nasza nieustanna ambicja i chęć rozwoju powoduje, że staramy się regularnie powiększać nasze zaplecze sprzętowe i diagnostyczne oraz poszerzać wachlarz usług.Projektując nasze logo uznaliśmy, ze mikroskop będzie stanowił w nim centralny punkt. Dla nas jest symbolem dociekliwości i właśnie w ten sposób chcielibyśmy być kojarzeni. Przy pełnym zaangażowaniu w diagnozowanie i leczenie zwierząt, nie zapominamy o relacjach międzyludzkich. Mamy świadomość, że choroba Państwa przyjaciół jest niemiłym i sterującym momentem. Dlatego staramy się dzielić nie tylko naszą wiedzą ale także empatią i wsparciem psychicznym. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z naszej wspólnej współpracy.

Chcielibyśmy, aby hasło dobry lekarz weterynarii a potocznie dobry weterynarz kojarzyło się z Radomskim Centrum Małych Zwierząt

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.


Serdecznie zapraszamy
Lek. Wet Natalia i Rafał Terpiłowscy