Szpital - leczenie stacjonarne

Leczenie szpitalne

Niektóre jednostki chorobowe wymagają stacjonarnej opieki medycznej, a zdecydowane i intensywne podjęcie leczenia jest kluczem do szybkiego powrotu do zdrowia. Dlatego w naszej Przychodni posiadamy specjalne klatki przeznaczone do hospitalizacji zwierząt.

W trakcie pobytu i leczenia korzystamy z profesjonalnej aparatury medycznej, która pomaga nam w bezpiecznym powrocie pacjentów do zdrowia.

Istotnymi elementami naszego szpitala jest punkt poboru tlenu, koncentrator tlenu, ultradźwiękowy detektor przepływu umożliwiający pomiar ciśnienia u zwierząt oraz pompy infuzyjne czyli urządzenia  wykorzystywane do ciągłego dożylnego podawania leków i płynów infuzyjnych w określonym tempie. Pompy są szczególnie przydatne w leczeniu naszych najmniejszych pacjentów oraz pacjentów kardiologicznych i nefrologicznych, u których precyzyjna podaż leków i płynów jest fundamentalnym elementem terapii. Często chore zwierzęta mają problem z utrzymaniem odpowiedniej temperatury ciała, dlatego korzystamy z mat grzewczych oraz podgrzewaczy płynów.
W trakcie dziennego pobytu w szpitalu zwierzęta są karmione specjalistycznymi karmami dostosowanymi do schorzenia, a także wyprowadzane na spacery.

Umów się na wizytę

Twój pupil potrzebuje pomocy?